czwartek, 18 maja 2017

Współpraca z Brand SabbathDziś nie będzie nic o odkrywaniu miejsc zapomnianych. Ale będzie o czymś co dotyczy również mnie i mojego bloga. Czy znacie już Brand Sabbath?? Pozwólcie, że przedstawię Wam co kryję się pod tą nazwą. BRAND SABBATH to połączenie wyszukiwarki najbardziej aktywnych polskich blogerów i vlogerów z siecią influencer marketingu! 
Głównym celem społeczności Brand Sabbath jest łączenie różnych twórców. Nie ważne czy jesteś Youtuberem, Vlogerem, Blogerem. Ważne, że masz pomysł na siebie. Znajdziesz tam również dla siebie miejsce. A przy okazji możesz również zarobić parę groszy. A nie ukrywajmy, że miło jest zbierać profity za robienie czegoś co się lubi. Społeczność też pomoże nam w nawiązaniu współpracy z firmami, zainteresowanymi nasza działalnością. A także mamy możliwość poznania szerszego grona ludzi. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że nie ważne czy jesteś kimś na początku drogi blog/vlog, czy też osobą siedzącą w tym od dłuższego czasu. Tam nie patrzą na Twoją wielkość, a największy nacisk kładziony jest na aktywność. Wszystko tak naprawdę zależy od Ciebie.

W skrócie - Brand Sabbath to duże narzędzie networkingowe, dzięki któremu każdy jest wygrywający!
Jeśli czujesz, że to miejsce jest dla Ciebie, dołącz do nas!
Pamiętaj, że portal jest i zawsze będzie dla Ciebie darmowy!
Ja uczestniczę w projekcie od jakiegoś czasu. Mimo, iż bloga prowadzę od niedawna nie zostałam wykluczona, a wprost przeciwnie. Brand Sabbath kojarzy mi się z wolnością, z możliwością rozwijania skrzydeł w swoim tempie i na swoich własnych zasadach. Nic Cię nie ogranicza. Zawsze znajdziesz coś dla siebie. A czy warto się zarejestrować na Brand Sabbath?? 
 
Ja twierdzę, że tak. Wszak trzeba w życiu spróbować wszystkiego. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Choć rejestrując się na stronie nie ryzykujesz nic. W każdej chwili możesz zrezygnować. Serwis jest darmowy, a dzięki niemu masz możliwość pokazania się szerszej publiczności, a tym samem możliwość dotarcie do nowych czytelników Twojego bloga,czy też nowych widzów Twojego kanału. 


8 komentarzy:

 1. Też tam jestem, i na jeszcze kilku innych serwisach tego rodzaju. Faktycznie można tam nawiązać współpracę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Dorota
   I jak wrażenia? :) Mamy nadzieję, że współpraca będzie owocna! ;)

   Usuń
  2. Super. Bardzo się cieszę. Jak wrażenia??

   Usuń
 2. Ja właśnie dzisiaj się zarejestrowałam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Sara
   Super! :D Mamy nadzieję, że się spodoba - chociaż nikt nie jest idealny - wszelki feedback mile widziany! :)
   W razie czego pisz na filip.stolarski@brandsabbath.com chętnie podpowiem, doradzę ;)

   Usuń
  2. Powodzenia i owocnych współprac :)

   Usuń
 3. Ciekawa jestem czy rzeczywiście przynosi to jakieś profity :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przynosi, przynosi. Ale wszystko zależy od aktywności użytkownika. Jeśli jesteś zaangażowana, starasz się to i efekty tego będą :)

   Usuń

Dziękuję, że tutaj jesteś. Zostaw po sobie ślad w postaci komentarza.
Drogi Anonimie podpisuj się swoim imieniem, pseudonimem, inicjałami chociaż. Lubię wiedzieć komu odpowiadam.